Dorty
Vybírejte dorty v našem katalogu pro rodinnou nebo firemní oslavu.

Pomocí speciální tiskárny vytiskneme na jedlý papír potravinářskými barvami Vámi donesený nebo poslaný obrázek. Obrázek lze použít na dort. Vytvoříte tak zajímavý dárek pro své blízké, kolegy či přátele. Vytiskneme jakýkoli obrázek nebo fotografii až do velikosti formátu A4 a to i na počkání. Cena tisku je 120,- za jeden papír A4. Stačí donést vámi vybraný obrázek přímo do cukrárny nebo nám ho zaslat na objednavky@cukrarnauskoly.cz.

Zákusky
Přijďte pro pár zákusků ke kávě na doma nebo si posedět u nás během procházky u Vltavy. Nabízíme široký výběr nejrůznějších dezertů.

Zmrzlina
Nabízíme ovocnou i smetanovou zmrzlinu vlastní výroby.

Chlebíčky
Prodáváme také čerstvé chlebíčky, přijímáme objednávky.

Dorty na objednávku – výroba dortů
Vyrábíme dorty podle Vašich představ. Jsme schopni pro Vás připravit dorty pro různé příležitosti jako jsou svatby, narozeniny, výročí, oslavy, rauty apod. Využijte náš eshop s dorty pro děti.

Káva
Doporučujeme Vám ochutnat naši kávu Lamborghini.

Nápoje
Nabízíme chlazené nealkoholické i alkoholické nápoje.

Velkoobchod
V případě zájmu o pravidelné závozy Vašeho obchodu za velkoobchodních podmínek nás kontaktujte na 777 92 03 82.

Catering
Zajišťovaňí společenských akcí, oslav narozenin, svateb nebo večírků, prezentací, dětských dnů. Více o našem cateringu….